Pracuji.
Prosím čekejte Stisknutím klávesy Esc skryjete.

Díky všem, kteří se zúčastnili soutěže Moravian Homebrewers Meeting.

Celkem bylo posouzeno 83 vzorků a účastnilo se 212 soutěžících, degustátorů a obsluhujících.

Výherci Best of Show

Best of Show – Beer

MístoSládekNázev vzorkuStylKlub
1stAleš Kratochvíl
Podsládek:
Candied Citrus Apa29B: Fruit and Spice Beer
2ndMartin Hruška
Podsládek: Martin BoudníkMartin Boudník
Lont India Pale Lager21B: Specialty IPA
3rdMartin Sedlák
Podsládek:
Uran3B: Czech Premium Pale Lager

Domácí sládek roku (39 Zúčastnění Sládkové)

MístoSládek1st2nd3rdSkóreKlub
1stAleš Kratochvíl
Podsládek:
** Best of Show Účastník **
20018.02
2ndMartin Hruška
Podsládek: Martin BoudníkMartin Boudník
** Best of Show Účastník **
11017.02
3rdMartin Sedlák
Podsládek:
** Best of Show Účastník **
10116.02

Hodnocení a rozstřely byly použity v souladu metodikou hodnocení. Zobrazená čísla jsou zaokrouhlena na setinu. Přejeďte myší nebo klepněte na ikonu otazníku () pro zobrazení přesné hodnoty.

Výherci

Kategorie 3: Czech Lager (38 vzorků)

MístoSládekJménoStylKlub
1stMartin Sedlák
Podsládek:
Uran3B: Czech Premium Pale Lager
2ndJiří Pokorný
Podsládek:
No Future!3B: Czech Premium Pale Lager
3rdOndřej Palek
Podsládek:
Ležák 11°3B: Czech Premium Pale Lager

Kategorie 16: Dark British Beer (15 vzorků)

MístoSládekJménoStylKlub
1stMartin Žůrek
Podsládek:
Mm Oatmeal Stout16B: Oatmeal Stout
HMroman jabůrekčerný drak 1416B: Oatmeal Stout
HMJaromír Klimeš
Podsládek:
Oatmeal Stout16B: Oatmeal Stout

Kategorie 21: IPA (7 vzorků)

MístoSládekJménoStylKlub
1stMartin Hruška
Podsládek: Martin BoudníkMartin Boudník
Lont India Pale Lager21B: Specialty IPA
2ndOndřej Palek
Podsládek:
India Pale Lager 13°21B: Specialty IPA

Kategorie 29: Fruit Beer (23 vzorků)

MístoSládekJménoStylKlub
1stAleš Kratochvíl
Podsládek:
Candied Citrus Apa29B: Fruit and Spice Beer
2ndLibor Danihel
Podsládek:
Kendy Orangutan29B: Fruit and Spice Beer
3rdVladimír Peštuka
Podsládek:
Vanoční Speciál29B: Fruit and Spice Beer