Pracuji.
Prosím čekejte Stisknutím klávesy Esc skryjete.

Údaje, které poskytnete nad rozsah vašeho jména, příjmení a klubu jsou striktně pro náš záznam a případnou potřebu vás kontaktovat. Podmínkou vložení vzorku do soutěže je poskytnutí těchto informací. Vaše jméno a klub mohu být uvedeny u vašeho vzorku, žádné další údaje však nezveřejníme.

Abyste se zaregistrovali, vytvořte si online účet vyplněním polí níže.

= Upřesnění

Emailové adresy slouží jako uživatelská jména.
Zvolte jednu z otázek. Otázka bude použita pro ověření vaší identity když zapomenete heslo.
Uveďte odpověď, jakou si snadno vybavíte pouze vy!
Prosím, zadejte jméno pouze jedné osoby. Podsládka budete moci uvést při vkládání vzorků.
Zvolte "Vzorky zasílám", pokud plánujete svá piva zabalit do krabice a odeslat přepravní službou. Pokud neplánujete do soutěže přihlásit žádná piva, vyberte možnost "Nepoužije se".
Zvolte "Žádný", pokud nejste členy žádného klubu. Zvolte "Jiný" pokud není váš klub na seznamu - použijte funkci hledání.

Dostali jste již možnost Pro-Am, abyste mohli soutěži na nadcházející soutěži Great American Beer Festival Pro-Am?

Nebo jste (či byli jste) zaměstnáni v pivovaru? Tím je myšlena nejen pozice sládka, ale i laboranta, sklepáka, obsluhy lahvárny a jiné. Současní nebo minulí zaměstnanci pivovaru nemají nárok k účasti na soutěži Great American Beer Festival Pro-Am.

Jestliže jste již obdrželi Pro-Am, uveďte to zde. Pomůžete personálu soutěže a představitelům pivovaru Pro-Am (pokud je v této soutěži použito) vybrat vzorky Pro-Am od sládků, kteří ještě Pro-Am nemají.
Pouze členové American Homebrewers Association mají nárok na příležitost Great American Beer Festival Pro-Am.

Jste ochotni se soutěže účastnit jako personál?

Personál soutěže jsou osoby, které plní rozličné role v organizaci a uskutečnění soutěže před, během a po skončení degustace. Degustátoři a obsluha mohou taktéž být členy personálu. Pokud je soutěž uznaná BJCP, získají tito, po skončení soutěže, body do svého profilu.

Chcete se účastnit jako degustátor a máte na to dostatečnou kvalifikaci?

U každého níže uvedeného místa je třeba uvést odpověď Ano nebo Ne.

Pivovar Kos (16/11/2024 13:00, CET)

Moje účast v této degustaci je zcela dobrovolná. Jsem si vědom(a) toho, že degustace zahrnuje konzumaci alkoholických nápojů a může ovlivnit moje vnímání a reakce.